Loading

SCREEN PERDE

Ankara Perde Screen perde sade ve pastel renkleri, kumaşın muntazamlığı ile mekânlarda şık bir görünüm sunar. Ofis ve işyerlerinde tek olarak kullanabileceğiniz Ankara Perde Screen perde, gündüzleri dışarıdan içericisinin görünmesini engellerken, geceleri dışarının içeriyi görmesini sağlar. Bu nedenle evlerde ikinci bir perdeye ihtiyaç olacaktır.

Özellikle direk güneş alan mekânlar için UV ışınlarını tutması ve ışığın %86’sına kadar bloke ederek enerji tasarrufu ve mekân rahatlığı ile sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır. Bu fonksiyonel teknik özelliklerinin yanı sıra Ankara Perde Screen stor perde aynı zamanda, her türlü mekâna yakışan modern bir görünüme sahiptir.

Ankara Perde Screen perde kumaşı ithal bir üründür. Dokumasında elyaf ve polyester bulunan Ankara Perde Screen perde kumaşı düz zeminlerde sabunlu su ile kolaylıkla temizlenebilir. Alerji yapmaz ve bakteri üretmez ve kokusuzdur.

İthalatını kendimiz yaptığımız Ankara Perde Screen perde kumaşı ALEV ALMAZ özelliği içerir. Metrekare ağırlığı 400gr civarındadır.

Ankara Perde Screen perde kumaşı üzerine dijital baskı yaptırarak mekânlara hareket katılabilir. Geniş cepheli mekânlarda içerisini karartmadan güneşten koruduğunuz gibi, aynı anda reklam işlevselliğine de sahiptir. İstenilirse SOMFY MOTORLU PERDE SİSTEMLERİ uygulanabilir.

 

 

Screen perde kumaşı üzerine dijital baskı yaptırarak mekânlara hareket katılabilir. Geniş cepheli mekânlarda içerisini karartmadan güneşten koruduğunuz gibi, aynı anda reklam işlevselliğine de sahiptir. İstenilirse SOMFY MOTORLU PERDE SİSTEMLERİ uygulanabilir.