AHŞAP JALUZİ PERDE

Her türlü uygulamada doğal sıcaklığın yanı sıra yumuşak bir görünüm sağlayan Ankara Perde ahşap jaluziler, istenilen şekilde ışık geçirgenliği ayarlanabilir.

Kullandığımız Ankara Perde ahşap jaluziler, en iyi rahim ağacından üretilir. Tüm yüzeyleri herhangi bir çatlak ve kesim izlerine karşı kumlanmış ve tamamen düzgün bir yüzey elde edilmiştir. Ayrıca neme ve doğal etkenlere karşı dayanıklılığı arttırmak için yüzeyler özel bir işleme tabii tutularak değişik renklerle boyanır. Ahşabın doğallığını sevenlerin vazgeçemeyeceği bir üründür. Dekorasyonunuza uygun 25 doğal renk alternatifi mevcuttur.

Ahşap Jaluzi Perdeler, 25mm-50mm genişliğinde, ahşap slaytlardan üretilir. Dünyada en dayanıklı ve kaliteli ahşap ürününün elde edildiği Ramin ağacı ve Basswood, Malezya ve Endonezya’da yetişmektedir. Bu ülkelerden ithal edilen dünyada 1. kalite ürünlerimizi yine 1. sınıf mekanizma ve aksesuarlarla birleştirip üretilmektedir. Çok amaçlı montaj aparatı ile tavana, duvara ve pencere doğramalarına montaj imkânı vardır. MOTORLU PERDE uygulamaları yapılabilir. Genelde tek olarak kullanılan Ankara Perde ahşap jaluziler, kumaş fonlar ve tül arkalarında da dekoratif tasarım imkanı tanır.